Dofinansowania Unijne – grupy producentów

GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni świadczy usługi w zakresie prawa wspólnotowego oraz krajowego dotyczącego rynku owoców i warzyw w Unii Europejskiej. Sprawy naszych klientów dotyczą w szczególności problemów z rozliczaniem wniosków o pomoc finansową dla wstępnie uznanych grup producentów owoców i warzyw. W szczególności zajmujemy się postępowaniami przed Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz przed sądami administracyjnymi.

Dzięki temu zespół prawników naszej Kancelarii to najwyższej klasy specjaliści z bogatym doświadczeniem, którzy na co dzień zajmują się stosowaniem prawa europejskiego oraz krajowego dotyczącego rynku owoców i warzyw. Nasze bogate doświadczenie w zakresie ochrony interesów jest bezcenne w skomplikowanym systemie mechanizmów pomocowych dla grup producentów owoców i warzyw.

Obecnie świadczymy usługi na rzecz takich podmiotów jak:   JTM sp. z o.o., Świeży Owoc sp. z o.o., HIT-POL sp. z o.o., Golden sp. z o.o. Grupa Konary sp. z o.o., Prima Group sp. z o.o., Rajski Owoc sp. z o.o., Fruit Family sp. z o.o., King Fruit sp. z o.o., Rylex sp. z o.o., Grupa Zalesie sp. z o.o., Grójecki Owoc sp. z o.o., 

Jesteśmy również Kancelarią, która doradza oraz świadczy pomocy prawną, jednemu z największych branżowych organizacji na rynku owoców i warzyw, tj. Stowarzyszeniu Polskich Dystrybutorów Owoców i Warzyw „Unia Owocowa”, które reprezentuje ponad 70 % polskiego eksportu owoców i warzyw. Współpraca z Unią Owocową skupia się nad doradztwem w zakresie wszelkich aspektów prawnych dotyczących rynku owoców i warzyw, a w szczególności: prawa eksportowego, prawa żywnościowego oraz mechanizmów pomocy finansowej dla grup i organizacji producentów owoców i warzyw.