Zespół

Artur Glass-Brudziński

Adwokat

Adwokat. Założyciel i właściciel Kancelarii GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni. Wykonuje zawód adwokata w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej. Wiedzę, poza Uniwersytetem Warszawskim, zdobywał także na Clayton Valley High School (USA, California), American School of Warsaw. Ukończył niezależny Bancrupcy Law Course organizowany przez The Columbus School of Law – The Catholic University of America, jak również The European Law Course.

Wieloletnie doświadczenie zdobywał dzięki współpracy z renomowanymi kancelariami adwokackimi. Obecnie swoje zainteresowania koncentruje na następujących dziedzinach: prawie finansowym, prawie spółek handlowych, prawie rodzinnym, prawie autorskim, prawie administracyjnym oraz prawie karnym.

Eugeniusz Stanek

eg

Adwokat

Adwokat. Wykonuje zawód w ramach przynależności do Warszawskiej Izby Adwokackiej. Wieloletni prokurator, a następnie sędzia. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego, w tym karnoskarbowego, prawa bankowego. Specjalizuje się również w prawie sportowym oraz prawie administracyjnym.

Karolina Sobolewska

adwokaci_0009_Karolina_Flazinska

Radca prawny

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych. Absolwentka wydziału Prawa i Administracji Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Wiedzę praktyczną podczas studiów zdobywała pracując w wielu renomowanych kancelariach prawnych oraz spółkach w zakresie ich obsługi prawnej. Z Kancelarią GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni związana od 2009 roku. Specjalizuje się w prawie rodzinnym, cywilnym i gospodarczym.

Anna Mączko

adwokaci_0017_Anna_Maczko

Asystentka ds. Administracyjnych

Asystentka ds. administracyjnych. Do  jej głównych zajęć należy planowanie i nadzorowanie pracy biura. Jako specjalista w swojej dziedzinie dba o sprawną obsługę administracyjną Kancelarii GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni, relacje i kontakt z Klientami oraz nadzoruje wewnętrzny obieg dokumentów.  Z Kancelarią GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni związana od 2013 roku.

Przemysław Pawlik

Specjalista ds. Windykacji

Specjalista ds. Windykacji. Studiuje prawo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Doświadczenie zdobywał w kancelarii prawnej, gdzie uczestniczył w prowadzeniu spraw z zakresu ochrony dóbr osobistych z tytułu niehumanitarnych warunków odbywania kary pozbawienia wolności. W Kancelarii GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni zajmuje się windykacją należności wynikających z ochrony praw autorskich. Jego interesowania wokół prawa skupiają się na procedurze cywilnej, prawie karnym oraz aspektach z zakresu systemu prawa „common law”.

Janusz Fijałkowski

adwokaci_0011_Janusz_Fijalkowski

Informatyk

W Kancelarii GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni jest Informatykiem. Jednocześnie stanowi wsparcie IT w pracach Kancelarii i jej Oddziału.