Kariera

GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni to Kancelaria, która prężnie się rozwija, przez co stale powiększa grono pracowników oraz współpracowników.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu GLASS-BRUDZIŃSKI Adwokaci i Radcy Prawni skorzystaj z poniższego formularza aplikacyjnego.

Stanowisko, na które aplikujesz (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Załącz plik z CV

Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać na stanowisko?

Prosimy o przepisanie ciągu znaków

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych jest GLASS-BRUDZIŃSKI ARTUR ADWOKACI I RADCY PRAWNI, ul. Łucka 15 lok. 1001, 00-842 Warszawa

Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi (prowadzenia rejestru korespondencji) . Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawienia.